אתר חדש - חברת Commtouch

חברת Commtouch הינה חברה העוסקת בשירותי סינון ספאם, וירוסים וכדומה. לקוחות החברה הן חברות ענק המספקות שירותים בתחום, צ'ק פוינט, 3Com, אלדין ועוד. האתר החדש אותו בנינו נועד לתת לחברה גמישות בניהול התכנים, לחזק את הקשר עם הלקוחות הקיימים, כמו גם לשמש חזית טובה יותר של מחלקת השיווק. לטובת מטרות אלה נבחרה מערכת דרופל ובוצעו מספר פיתוחים ייעודיים.

Commtouch

מערכת הרשאות
מערכת ההרשאות של הדרופל עברה התאמה ושינוי. לקוחות החברה יכולים להיכנס היום אל האתר ולהקיש את קוד המוצר שלהם. קוד המוצר נבדק אז מול בסיס הנתונים של Commtouch ובתשובה האתר קולט אילו מוצרים רכש המשתמש. על פי המוצרים שהוגדרו, האתר מציג תכנים מתאימים והלקוח יכול להוריד קבצים, גרסאות עדכון לתוכנות וכדומה. עם פקיעת הרישיון למוצר נחסמים חלקי האתר בהתאמה.

קישור למערכת ניהול לקוחות Sales force.
האתר מקושר אל מערכת ניהול הלקוחות של החברה. פעילויות באתר (רישום, הורדת קבצים וכדומה) מנוטרות ומועברות אל שרת Sales force. כך יכולים אנשי השיווק לקבל מידע על פעילות הלקוחות ובקשותיהם.

מודולים סטטיסטים והצגת נתונים
כחברה המעורבת עמוקות בתשתית האינטרנט, קיים בשרתים המאובטחים של קומטאץ' מידע רב אודות תנועות דואר זבל, וירוסים וכדומה. מידע זה מתעדכן בזמן אמת ומועבר ללקוחות. אתר האינטרנט התבקש להציג חיתוכים סטטיסטים של המידע. במסגרת זו נבנו גרפים המקבלים את המידע ישירות משרתי הסינון. ההתממשקות בחלק זה בוצעה בשיתוף מחלקת הפיתוח של Commtouch ותחת מגבלות אבטחה כבדות.

חברת קוד אואזיס מתמחה בשנים האחרונות בפיתוח אתרים ותשתיות אינטרנט. מחלקת הדרופל של החברה מונה כבר 7 מפתחים וההתמחויות שלנו הן בלקיחת תשתית מערכת הדרופל והרחבתה ליישומים מיוחדים הנדרשים ללקוחות.